PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Płyny do płukania jamy ustnej zaprowadziły do więzienia

Autor: miro • Źródło: ms
21-04-2021, 10:58
Płyny do płukania jamy ustnej zaprowadziły do więzienia Kradli płyny do płukania ust (fot: pixabay)
Nawet złodzieje doceniają płyny do płukania jamy ustnej, w dobie pandemii zapewne jako środek ograniczający rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Łupem złodziejskiej pary: poznanianki i mieszkańca Częstochowy padały środki do wybielania zębów. 

16 kwietnia 2021 r. dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w jednej z drogerii w Szamotułach. Zgłaszająca rozpoznała podejrzanego o kradzież. Dzięki informacji o aktualnym miejscu przebywania mężczyzny patrol zatrzymał złodzieja.

37-letni mieszkaniec Częstochowy wspólnie z kobietą kradli w sklepach w Szamotułach płyny do płukania jamy ustnej. Mężczyzna został rozpoznany jako sprawca kradzieży przez pracowników sklepu. Jak się okazało, do kryminalnych zdarzeń doszło 30 marca i 16 kwietnia.

Za każdym razem łupem złodziejskiej pary padały kosmetyki do wybielania zębów. Łączne straty oszacowane zostały na blisko 800 zł. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Dzięki pracy operacyjnej specjalistów z zespołu ds. wykroczeń,, ustalono personalia podejrzanej o współudział w przestępstwie. Kobieta też została zatrzymana. Jest to 28-letnia mieszkanka Poznania.

Po zebraniu materiałów dowodowych przez policjantów, para została przesłuchana i usłyszała zarzuty kradzieży. Zarówno mężczyzna jak i kobieta przyznali się do zarzucanych czynów. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
płyn do płukania jamy ustnej   kradzież   policja  

POLECAMY W SERWISACH