Kupowanie pod choinkę bielizny wyszczuplającej, poradnika jak skutecznie pozbyć się cellulitu w siedem dni to dobry sposób – w zależności od temperamentu osoby obdarowanej – na obniżenie lub podwyższenie temperatury wigilijnej atmosfery.

Takich kontrowersji od szeregu lat nie wzbudza już voucher na zabiegi stomatologiczne. 45 proc. Polaków jest zdania, że prezent pod choinkę w postaci np. wybielania zębów czy zabiegów medycyny estetycznej to dobry pomysł – wynika z sondy konsumenckiej „Zdrowie pod choinką” przeprowadzonej przez Medicover Stomatologia.

Co prawda sprawne ręce stomatologa jeszcze o kilka długości przegrywają ze zręcznością masażysty, ale z pewnością dentysta jest w grze.

Blisko 80 proc. zapytanych w sondzie Medicover Stomatologia stwierdziło, że jeśli już kupowaliby bliskim voucher na usługę zdrowotną, to byłyby to zabiegi masażu, ale 13 proc. Polaków sprawiłoby prezent bliskiej osobie w postaci wizyty u stomatologa.

Podarunkowego trendu prozdrowotnego nie sposób ignorować skoro co czwarty ankietowany deklaruje zakup vouchera na różnorodne zabiegi prozdrowotne. To mniej więcej podobny odsetek pytanych, jak ten który twierdzi, że kupi pod choinkę coś z ubrań.

Wiele gabinetów stomatologicznych oferuje vouchery upominkowe nie tylko pod choinkę, ale na różne inne okazje. Przedstawiamy kilka przykładów z życia wziętych - ku inspiracji:

* * *
Czy może być coś piękniejszego do podarowania bliskiej Ci osobie niż zdrowie? Zdrowie jamy ustnej jest tak samo ważne jak zdrowie innych części Twojego ciała. Dzięki ogromnym postępom w stomatologii – zdrowy i piękny uśmiech jest na wyciągnięcie ręki.

Podaruj bliskiej osobie bon upominkowy o wartości 100zł do wykorzystania na dowolne usługi – np. leczenie zębów, wybielanie, piaskowanie itp.

Ważność bonu – 6 miesięcy od daty zakupu

* * *
Podaruj bliskim piękny uśmiech i lepsze samopoczucie! Na szczególne okazje lub wyjątkowe prezenty proponujemy Bony podarunkowe do zrealizowania w naszej klinice. Vouchery podarunkowe są doskonałym prezentem. Bony dostępne są w dwóch wersjach:
- bon wartościowy na konkretną, dowolną kwotę
- bon upominkowy na konkretny zabieg

* * *
Każdy z nas marzy o pięknym, białym, hollywoodzkim uśmiechu. Ładny uśmiech sprawia, że nabieramy pewności siebie zarówno w życiu towarzyskim jak i zawodowym. Voucher ten to doskonały pomysł dla osoby, dla której wygląd jest niezwykle ważny.  Voucher na spełnienie marzeń o pięknym uśmiechu upoważnia do zabiegu wybielania zębów metodą nakładkową lub lampową.

* * *
Chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent? Zadbaj o jej zdrowie! Wybierz voucher na usługi z zakresu profilaktyki i stomatologii zachowawczej. Podaruj uśmiech na święta!