PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Piękna technik dentystyczna, wbrew losowi, odnosi sukcesy

Autor: miro • Źródło: ms
23-02-2022, 12:30
Piękna technik dentystyczna, wbrew losowi, odnosi sukcesy Anna Płoszyńska źródło FB
Technik dentystyczna Anna Płoszyńska osiąga w życiu cele, o których nawet nie myśli większość ludzi. Jej aktywności i postawa życiowa musi wzbudzać podziw, bo piękna dziewczyna osiąga nietuzinkowe sukcesy przemieszczając się na wózku inwalidzkim.

Życie Anny Płoszyńskiej na wózku  jest konsekwencją wypadku podczas zajęć sportowych w wieku 18 lat.  To był drugi potężny cios w jej życiu, gdyż jako pięcioletnie dziecko straciła mamę.

Teraz kończy studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku technik dentystyczny. Zawodowo już projektuje na komputerze protezy w 3D.

Spełnia się pracując z dziećmi na wózkach w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Uczy ich aktywności i jak największej sprawności w niepełnosprawności. Jest aktywnym członkiem Fundacji.

Osiąga sukcesy w pływaniu w Sportowym Stowarzyszeniu Niepełnosprawnych Start Łódź. Po zaledwie dwóch latach treningu zdobyła dwa brązowe krążki w mistrzostwach Polski.

Można być pewnym, że przykład Anny Płoszyńskiej daje więcej rezultatów w zakresie psychoterapii niż wielogodzinne sesje ze specjalistami w tej dziedzinie.

Jesteśmy pod wrażeniem i trzymamy kciuki za występ Pani Anny w Meksyku i nie tylko.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
akcja charytatywna   technik dentystyczny  

POLECAMY W SERWISACH