PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Od dentysty do freelancera. W Polsce!

Autor: Pozostałe źródła
29-11-2012, 05:53
Od dentysty do freelancera. W Polsce!
Od dentysty do freelancera. W Polsce!
W lifeDENT często publikujemy ciekawostki o ludziach, którzy zdecydowali się pozostawić zawód dentysty i wybrali kariery polityczne, naukowe lub sportowe. Okazuje się, że podobnych metamorfoz nie trzeba szukać daleko, za granicą. Żywym dowodem jest Łukasz Kubow vel Look, który po pięciu latach praktyki stomatologicznej postanowił zająć się modą i muzyką. Napisał też kontrowersyjny poradnik.

O barwnej postaci, jaką jest Łukasz Kubow, nie dowiedzielibyśmy się gdyby nie audycja Schejbalanga w radiowej Czwórce. Prowadzi ją znana aktorka - Magdalena Schejbal. Choć sama rozmowa nie była zbyt wyczerpująca, w sieci nie trudno o fakty związane z bohaterem.

Look - dentysta

Stomatologii uczył się na Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie WUM) w latach 2000-2005. Jak mówi, studia w trakcie pierwszego roku rzucał setki razy. Pierwsze dwa lata spędził na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Nie podobało mi się tam, jeżeli chodzi o naukę w Warszawie był większy luz wspomina.

Dyplom obronił i rozpoczął pracę w zawodzie, kontynuując tradycje rodzinne. Po pięciu latach poinformował ojca - dentystę, że zmienia swoje życie. Jak mówi, praca w gabinecie była dla niego generatorem stresu. Byłem chory idąc do pracy mówi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   znani dentyści  

POLECAMY W SERWISACH