PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Napad, a pacjent u dentysty niczym terminator

Autor: miro • Źródło: ms
16-11-2021, 14:32
Napad, a pacjent u dentysty niczym terminator Pacjent dentysty rozprawia się z napastnikami (źródło FB)
Do jednego z gabinetów stomatologicznych w Brazylii wchodzi dwójka nastolatków i terroryzuje załogę nożem. Do akcji wkracza pacjent i niczym filmowy terminator rozprawia się z napastnikami. Wszystko uwieczniły kamery monitoringu.

Napad na gabinet stomatologiczny w Brazylii uwieczniły kamery monitoringu. Widać na nich jak dwójka nastolatków wchodzi do poczekalni i terroryzuje nożem załogę lecznicy. Napastnicy wchodzą do gabinetu gdzie na fotelu leży pacjent, którym zajmuje się dentysta.

Przybyły na leczenie mężczyzna spokojnie opuszcza fotel, spokojnie kładzie się na podłodze i gdy jeden z napastników nad nim się pochyla - pokazuje  naturę macho. Błyskawicznie atakuje napastnika, obezwładnia go, używając do tego pistoletu. Pacjent mógł nosić broń palną przy sobie, bo był ... policjantem. Funkcjonariusz przy okazji rozprawił się z drugim przestępcą.

Całe zdarzenie uwieczniły kamery monitoringu. Wszystko rozegrało się jak w kinie akcji. Warto popatrzeć, aby westchnąć z ulgą, że takie rzeczy to w Polsce się nie zdarzają i oby nie zdarzyły się nigdy. 

To, że zawód lekarza dentysty jest zawodem wysokiego ryzyka w Brazylii nabiera dodatkowego wymiaru.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH