PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Najsłynniejszy dentysta świata

Autor: miro • Źródło: ms
17-01-2014, 13:33
Najsłynniejszy dentysta świata Najsłynniejszy dentysta świata (foto: sxc.hu)
Nazywam się dr Dorfman, dr Bill Dorfman - tak zapewne przedstawia się najsłynniejszy dentysta świata. Nie bez kozery nawiązujemy do wypowiedzi niewątpliwie najsłynniejszego agenta świata. Na fotelu dr. Billa Dorfmana zasiadają najsłynniejsze gwiazdy Hollywood. Nie to jest jednak główna przyczyna sławy dr. Billa Dorfmana. W życiorysie dentysty wątek „najsłynniejszy" występuje nader często.

Praktyka „Beverly Hills Cosmetic Dentist Dr. Bill Dorfman" to sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, znakomicie dające sobie radę w sercu amerykańskiego show businessu. Dr. Bill Dorfman gra główne skrzypce w hitowym serialu stacji TV ABC „Extreme Makeover", w którym najlepsi lekarze dentyści przywracają blask uśmiechom z reguły znanych ludzi.

Poza tym dentysta z Beverly Hill odgrywa jedną z najważniejszych ról w talk show „The Doctors".

Dr. Bill Dorfman jest także autorem bestsellerów „The Smile Guide" oraz „Billion Dollar Smile" (NY Times).
Trudno wprost zliczyć wywiady, których udzielił dr. Bill Dorfman najsłynniejszym amerykańskim dziennikarzom, pracującym w najsłynniejszych amerykańskich mediach.

Pozycja dentysty celebryty ma również mocne podstawy natury zawodowej. Dr. Bill Dorfman był najmłodszym z doktorantów University of the Pacific w San Francisco. Jest on jednym z 33 członków American Academy of Cosmetic Dentistry i tylko jednym z dwóch praktykujących w Los Angeles. Należy do American Dental Association. Jako najmłodszy lekarz dentysta uznany został za the Best Aesthetic Dentist in Los Angeles w plebiscycie Los Angeles Magazine. To tylko kilka przykładów z długiej listy osiągnięć dentysty.

Nie koniec na tym, dr Bill Dorfman, jak na członka społeczności Hollywood przystało, jest także podmiotem towarzyskich plotek. Niekiedy sam jest tego przyczyną. Na przykład oświadczył, że kolekcjonuje wyrwane zęby pacjentów - celebrytów i że w przyszłości zbije fortunę wystawiając je na eBay. To nie spodobało się zarówno gwiazdom, jak i kolegom po fachu. Wieszczono koniec kariery dentysty. Sprawa przycichła, ale niesmak pozostał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH