PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Najlepszy dentysta w Wielkiej Brytanii

Autor: nieck • Źródło: en
01-08-2021, 09:16
Najlepszy dentysta w Wielkiej Brytanii Brytyjski stomatolog, Michael Twamley (fot. Instagram)
Cichym bohaterem akcji National Smile Month okrzyknięto stomatologa, który prowadzi gabinet na odległej wyspie St. Mary.

 Dentysta z Michael Twamley  został doceniony w ogólnokrajowym konkursie National Smile Month organizowanej przez Oral Health Foundation. Twamley  prowadzi obecnie gabinet stomatologiczny Brighter Dental Practice na wyspie St. Mary, która należy do archipelagu Isles of Scilly.

Zapewnia pomoc w nagłych wypadkach oraz regularną opiekę dentystyczną dla 2500 mieszkańców wyspy St. Mary oraz okolicznych wysp. Z próchnicą walczy z pasją, a pasja jak wiadomo jest zaraźliwa, szczególnie wśród dzieci, które wiele wynoszą z jego akcji profilaktyki stomatologicznej.

Regularnie można go spotkać w lokalnej szkole i innych miejscach, gdzie wygłasza prezentacje, udziela porad i wskazówek dotyczących zdrowia jamy ustnej oraz instruuje jak szczotkować zęby. 

Dentysta stara się, by jego działania były zabawne i wciągające, a do takich należy inicjatywa  Friday Fun Dental Facts na lokalnej grupie na Facebooku.

Michael Twamley twierdzi, że wskaźnik zachorowań na raka jamy ustnej wśród mieszkańców Isles of Scilly nie wzrósł, odkąd został tam dentystą. 

Dr Nigel Carter, dyrektor Oral Health Foundation podkreśla: Michael jest doskonałym przykładem dentysty głęboko zaangażowanego w życie swojej społeczności. Jego pasja podnoszenia świadomości na temat znaczenia zdrowia jamy ustnej, zwłaszcza wśród dzieci, jest naprawdę wspaniała i bez wątpienia ma bardzo pozytywny wpływ na społeczność.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH