PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Muzyka na ból poekstrakcyjny

Autor: nieck • Źródło: en
04-01-2021, 12:34
Muzyka na ból poekstrakcyjny Dua Lipa, jej utwór Levitating Featuring DaBaby jest polecany pacjentom po ekstakcji zęba (fot. Instagram)
Na blogu poświęconym naukowym badaniom związanym z problemami w trakcie i po ekstrakcji trzecich zębów trzonowych opublikowano listę utworów muzycznych szczególnie zalecanych do kojenia bólu.

Zdrowieć po ekstrakcji można na wiele sposobów, można oglądać telewizję lub czytać książki, ale sprawdzoną już metodą łagodzenia lęku i bólu jest słuchanie muzyki.

Od połowy grudnia do połowy stycznia sprawdzają się utwory nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia, a poza tym portal poświęcony usuwaniu zębów zaleca słuchanie rock&rolla i jazzu. A szczególnie utworów tych celebrytów  (Dua Lipa, Ariana Grande, Justin Bieber, aylor Swift), którzy o swoich doświadczeniach związanych z ekstrakcją ósemek informowali fanów.

Zastanawia fakt, że całkowicie zostali pominięci miłośnicy muzyki klasycznej, którzy nie muszą odczuwać ukojenia przy utworach Dua Lipy czy Justina Biebera.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ekstrakcja   muzyka   ósemki  

POLECAMY W SERWISACH