PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Molestujący dentysta w samym sercu Nowego Jorku

Autor: miro • Źródło: ms
26-11-2013, 12:53
Molestujący dentysta w samym sercu Nowego Jorku Molestujący dentysta w samym sercu Nowego Jorku
Sprawa dr. Roberta Massimi Jr. trafiła do sądu. Skarżącymi jest kobiecy personel kliniki Beautiful Smile zlokalizowanej przy ulicy West 86th, tuż obok Central Parku, w samym centrum Manhattanu.
Zachowania dr. Roberta Massimi Jr. - właściciela kliniki i zarazem lekarza dentysty oburzyły kilka pracownic. Michelle Santana, prowadząca sprawy biurowe kliniki, narażona była na obściskiwania szefa. Lekarz dentysta dotykał jej pośladków, przy czym w sposób niewybredny wyrażał zachwyt dla kształtów pracownicy sformułowaniami typu „nie mogę się przy tobie skoncentrować", czy „sprawiasz, że jestem nakręcony".

32-letnia Michelle Santana stwierdziła także w sądzie, że jej boss niejednokrotnie paradował po pomieszczeniach kliniki (niedostępnych dla pacjentów) w samych bokserkach.

Regułą było, że właściciel Beautiful Smile rozkazywał kobietom obracać się w celu - jak to się wyrażał - "obejrzenia ich tyłków".
Molestowanie pracownic to nie jedyny zarzut, z jakim będzie musiał się zmierzyć Robert Massimi Jr. 31-letnia pracownica biurowa kliniki Gina Romano oskarża swego szefa o nakłanianie do wystawiania pacjentom zawyżonych rachunków, poprzez wpisywanie nie wykonanych procedur lub tych, których koszt pokrywały polisy ubezpieczeniowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
molestowanie   Robert Massimi Jr.   

POLECAMY W SERWISACH