PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Michał Wiśniewski wolontariuszem Fundacji Wiewiórki Julii

Autor: katkiel • Źródło: katkiel
08-01-2014, 08:45
Michał Wiśniewski wolontariuszem Fundacji Wiewiórki Julii Michał Wiśniewski wolontariuszem Fundacji Wiewiórki Julii (Fot. Fundacja Wiewiórki Julii)
Michał Wiśniewski, lider takich grup muzycznych jak Ich Troje oraz Troje, został wolontariuszem Fundacji Wiewiórki Julii.

Fundacja poinformowała, że wokalista, wraz z grupą pozostałych wolontariuszy Fundacji Wiewiórki Julii, odwiedził klinikę "Budzik" założoną przez Ewę Błaszczyk.

- Na miejscu wokalista, pomagał w diagnostyce małych pacjentów. Wokalista odwiedził wszystkie dzieci przebywające w klinice, rozmawiał z rodzicami i wypełniał karty badań. Michał rozdawał autografy rodzicom małych pacjentów. Na miejscu nie zabrakło wzruszających momentów. Michał będzie odwiedzał małych pacjentów co miesiąc - poinformowała Fundacja.

Fundacja Wiewiórki Julii współpracuje z kliniką "Budzik" od sierpnia 2013 roku. Raz w miesiącu wolontariusze Fundacji przeprowadzają kontrolę jamy ustnej, oraz leczą zęby dzieci przebywających w śpiączce.

Fundacja "Wiewiórki Julii" to organizacja użytku publicznego, której celem jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej, w szczególności: dzieciom oraz młodzieży z wadami rozwojowymi, osobom starszym i niepełnosprawnym. Jej celem jest zebranie środków na zakup i wyposażenie początkowo jednego, a w kolejnych latach trzech dentobusów.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH