PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Marrodent wspiera Szlachetną Paczkę

Autor: miro • Źródło: ms
15-12-2021, 14:32
Marrodent wspiera Szlachetną Paczkę Pracownicy Marrodent przygotowali paczki świąteczne (fot. Marrodent)
Czwarty rok z rzędu, pracownicy Marrodent, firmy Henry Schein, przygotowali paczki z żywnością i artykułami gospodarstwa domowego, które trafiły do dwóch wybranych wcześniej rodzin.

Podczas „Weekendu Cudów” 11 i 12 grudnia 2021 r. zespół Marrodent dostarczył przygotowane paczki z prezentami, które następnie zostały rozdane rodzinom przez wolontariuszy Szlachetnej Paczki. 

- Zespół Marrodent z wielką przyjemnością bierze udział w akcji „Szlachetna Paczka”, przekazując artykuły pierwszej potrzeby i przygotowując paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin - powiedział Artur Podolski, dyrektor zarządzający Marrodent.

- Zależy nam na wspieraniu społeczności, w których żyjemy i pracujemy, dlatego cieszymy się, że już czwarty rok z rzędu możemy uczestniczyć w charytatywnej akcji – dodał  Artur Podolski.

Na stronie internetowej „Szlachetnej Paczki”, znajdują się opisy rodzin w potrzebie. Darczyńcy wybierają te rodziny, którym są w stanie pomóc- zapewnić rzeczy z listy. Przez cały czas trwania procesu, wolontariusze — opiekunowie wybranej rodziny — pozostają w kontakcie z darczyńcami. Służą radą i koordynują przygotowania.

Ta inicjatywa firmy Marrodent jest częścią aktywności Henry Schein Cares, firmy realizującej program globalnej odpowiedzialności społecznej. Przykładem takiej odpowiedzialności było ustanowienie w 2001 r. programu opartego na pięciu filarach obejmujących:
- wspieranie równości w dostępie do opieki zdrowotnej,
- rozszerzanie dostępu do opieki dla społeczności o niedostatecznie rozwiniętej infrastrukturze,
- przyspieszanie zrównoważonego rozwoju środowiska,
- wzmacnianie i dywersyfikację łańcucha dostaw,
-  utrzymanie konsekwentnego ładu etycznego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
akcja charytatywna   Marrodent  

POLECAMY W SERWISACH