• Magdalena Różczka, polska aktorka filmowa i teatralna, została ambasadorką kliniki medycyny i stomatologii estetycznej Estell
  • Aktorka promuje pakiet pięciu nieinwazyjnych zabiegów regeneracyjnych. Mają one prowadzić do utrzymania ciała w dobrej kondycji. Wśród nich są także, takie które podnoszą estetykę uśmiechu
  • Magdalena Różczka jest także twarzą kampanii „Dziel się Uśmiechem”, której zadaniem jest ochrona uzębienia dzieci przed próchnicą
  • W 2022 r. enel med uruchomiło trzy centra medyczne Estell: dwa w Warszawie i jedno w Łodzi. Do końca roku przybędą kolejne dwa w stolicy
  • enel med stawia na rozwój stomatologii. Zapowiadana jest rozbudowa sieci gabinetów dentystycznych. Obecnie funkcjonuje ich ok. stu

Magdalena Różczka, polska aktorka filmowa i teatralna, została ambasadorką kliniki medycyny i stomatologii estetycznej Estell. Gwiazda ekranu promuje pakiet pięciu nieinwazyjnych zabiegów regeneracyjnych, które pozwalają zachować ciało w dobrej kondycji. Wśród nich są także, takie które mają podnieść estetykę uśmiechu. 

Pakiet „5 Times Younger” obejmuje: 

  • poprawiający uśmiech zabieg higienizacji GBT;
  • epilację laserową zabiegi na każdą partię ciała;
  • redukujący przebarwienia i blizny laser tulowy;
  • mezoterapię mikroigłową Aqua Gold;
  • intraceuticals – zabieg bankietowy o natychmiastowym efekcie, często stosowany przez takie gwiazdy jak Jennifer Lopez czy Madonna.

Oczekiwania Różczki wobec kliniki Estell 

– Długo szukałam miejsca, w którym ktoś profesjonalnie zatroszczy się o moją skórę. Dbanie o siebie dodaje mi sił i wiary w swoje możliwości, a to bardzo ważne w mojej pracy - – mówi Magdalena Różczka.

- Niezwykle istotne jest dla mnie, aby medycyna łączyła się z zaufaniem. Jako ambasadorka kliniki Estell mam pewność, że oddaję się w ręce specjalistów, którzy działają kompleksowo, zgodnie z najnowszymi standardami – dodaje aktorka.

Centrum medyczne enel med i kliniki Estell

Centrum medyczne enel med i kliniki Estell usytuowane są w DM Klif, w biurowcu Forest przy ul. Burakowskiej (oba w Warszawie) oraz w biurowcu React przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Jeszcze w 2022 r. enel - med planuje otwarcie dwóch oddziałów w stolicy, w Warsaw Spire oraz w centrum biurowym Widok (przy Rotundzie).

enel med stawia na rozwój stomatologii, będzie rozwijał sieć gabinetów dentystycznych. Obecnie funkcjonuje ich ok. 100

– Cieszymy się, że sieć placówek enel med stale się rozwija, dzięki czemu możemy być jeszcze bliżej naszych pacjentów. Od lat stawiamy na zrównoważony rozwój spółki, z naciskiem na poszerzanie wachlarza usług oraz podnoszenie jakości świadczeń medycznych i obsługi klienta – powiedział Jacek Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego enel med S.A..

Magdalena Różczka "Dzieli się Uśmiechem"

Przypomnijmy,  że Magdalena Różczka jest także ambasadorką społecznego projektu „Dziel się Uśmiechem". 

Program „Dziel się Uśmiechem” został zainicjowany w 2013 r. przez Polski Czerwony Krzyż i Mars Polska w odpowiedzi na alarmujące statystyki dotyczące stanu zdrowia zębów polskich dzieci.

- Dzięki zaangażowaniu koordynatorów PCK, organizatorów i nauczycieli kolejne dzieci będą potrafiły prawidłowo dbać o zdrowy i piękny uśmiech – powiedziała Małgorzata Szukała, kierowniczka Działu Promocji i Pozyskiwania Dochodów w Biurze Zarządu Głównego PCK.

Inicjatywa od samego początku jest wspierana przez partnerów merytorycznych: Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej.