PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Łódź: o higienie jamy ustnej dla rodziców

22-05-2013, 00:01
Łódź: o higienie jamy ustnej dla rodziców (fot. Klub Kangura)
Łódź: o higienie jamy ustnej dla rodziców (fot. Klub Kangura)
infoDENT24.pl docenia wszelkie formy promocji profilaktyki stomatologicznej dlatego miło jest nam poinformować o kolejnej akcji. Tym razem w Łodzi, Stowarzyszenie Klub Kangura zaprasza (25 maja 2013 r.), na spotkanie z dr n. med. Dorotą Czubińską-Grodecką, która opowie rodzicom w jaki spośób powinni właściwie dbać zdrowie jamy ustnej dzieci. 

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu spotkań Co każdy rodzic wiedzieć powinien. W jego trakcie rodzice dowiedzą się na czym polega specyfika mlecznych zębów, czym różnią się od stałych, czym jest próchnica - jak się rozwija, a także jak i czym myć dziecku zęby w zależności wieku. Oprócz tego, odbędzie się panel dyskusyjny, w trakcie którego rodzice wymienią doświadczenia dotyczące higieny jamy ustnej pociech.

Dr n. med. Dorota Czubińska-Grodecka jest mamą sześciolatka. Aktywnie wspiera leczenie stomatologiczne dzieci oparte na modelu komunikacji empatycznej NVC (Nonviolent Communication Porozumienie Bez Przemocy) Marshalla B. Rosenberga. Prowadzi portal www.stomatologiaBEZprzemocy.pl, jest także współorganizatorką (w regionie łódzkim) akcji zdrowyprzedszkolak.org.

Spotkanie odbędzie się o godz. 15 w sklepie mama i ja przy ulicy Piłsudskiego 135.

Kluby Kangura działają aktywnie w kilku miastach w Polsce. Ich członkowie organizują spotkania dla rodziców zainteresowanych tematem świadomego rodzicielstwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH