PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kradł sprzęt stomatologiczny. Recydywa. Ten sam scenariusz

Autor: miro • Źródło: ms
02-06-2022, 06:29
Kradł sprzęt stomatologiczny. Recydywa. Ten sam scenariusz Skradzione narzędzia stomatologiczne Fot, AdobeStock
Złodziej pojawił się w gabinecie stomatologicznym na warszawskim Bemowie jako pacjent. Nie skorzystał z pomocy dentysty, ale skorzystał z okazji i ukradł narzędzia stomatologiczne o wartości 10 tys. zł.
  • Kradzież w jednym z gabinetów stomatologicznych na warszawskim Bemowie
  • Policjanci łapią złodzieja z łupami w jego mieszkaniu
  • Kara do 5 lat więzienia za kradzież     

Łupy z kradzieży  w gabinecie w internecie

Po kilku dniach do jego mieszkania zawitali policjanci, akurat w chwili, gdy złodziej szykował się do puszczenia lokalu ze skradzionymi łupami. Przestępca czuł się tak pewnie, że beztrosko wystawił łupy do sprzedaży na jednym z internetowych portali. To był błąd, który kosztował go aresztowanie.

Okazało się, że 46-latek powtórzył to samo co zrobił kilka lat temu. Wówczas udało mu się skraść z gabinetu stomatologicznego narzędzia dentystyczne o wartości ok. 60 tys. zł.

W trakcie aresztowania w mieszkaniu złodzieja policjanci znaleźli jeszcze ponad 1400 tabletek środka psychotropowego. Scenariusz wydarzeń był identyczny.

Kara do 5 lat więzienia

Fanty wystawione zostały na sprzedaż w internecie. Wtedy podejrzany usłyszał łącznie pięć zarzutów karnych, cztery dotyczące kradzieży, jeden posiadania znacznej ilości psychotropów. Wtedy złodziej usłyszał łącznie pięć zarzutów karnych, cztery dotyczące kradzieży, jeden posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej. Teraz usłyszał dwa zarzuty karne dotyczące kradzieży. Decyzją Prokuratora został on objęty dozorem policyjnym. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   narzędzia dla dentystów  

POLECAMY W SERWISACH