PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Konkurs nalewek. Znów wygra ta od dentysty?

szaft
03-10-2013, 10:57
Konkurs nalewek. Znów wygra ta od dentysty? Wiśniówka i melanż miodowo-imbirowy to najsmaczniejsze nalewki ubiegłorocznego konkursu. Jaka wygra w tym roku?
To chyba jedna z najprzyjemniejszych form rywalizacji organizowanych przez i dla lekarzy. Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie wraz z Okręgową Izbą Aptekarską w Krakowie, zapraszają do wzięcia udziału w II Konkursie Nalewek Własnej Receptury. Przypomnijmy, że najlepszy trunek w trakcie pierwszej edycji przygotowała dentystka.

Ubiegłoroczną zwyciężczynią konkursu była Anna Kot, lekarz dentysta z Limanowej. Laureatka pełni funkcję zastępcy Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w OIL w Krakowie. Sukces przyniosły jej, nie jeden, a dwa trunki: wiśniówka i melanż miodowo-imbirowy.

- Konkurs Nalewek 2013 jest imprezą integracyjno- towarzyską mającą na celu promocję polskich tradycji nalewkarskich, odkrywanie receptur na najlepsze nalewki i nagradzanie ich twórców - podkreślają organizatorzy.

W konkursie mogą wziąć udział jedynie nalewki, które nie są dostępne w sprzedaży komercyjnej. Uczestnicy konkursu zobowiązani są dostarczyć do 26 listopada do godziny 15:00 dwie próbki tej samej nalewki, każdą próbkę o pojemności nie mniejszej niż 200 ml. Liczba nalewek zgłaszanych do konkursu przez jednego uczestnika jest dowolna.

Wątpliwości nie budzi sposób wyłonienia zwycięzcy konkursu. Członkowie jury dokonują degustacji zgłoszonych nalewek, w „warunkach zapewniających anonimowość poszczególnym uczestnikom".

Nagrody są honorowe, ale zabawa przednia. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
nalewki lekarskie   OIL w Krakowie   konkursy  

POLECAMY W SERWISACH