PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Kłopoty nowojorskiego dentysty na nocną zmianę

Autor: nieck • Źródło: en
10-12-2020, 13:04
Kłopoty nowojorskiego dentysty na nocną zmianę Nowy Jork, USA (fot. pixabay)
Dentysta wyskoczył na chwilę z wyrzucała by wyrzucić śmieci do ulicznego pojemnika. Został wylegitymowany przez policję. Interwencja stróżów prawa nie dziwi, bo sytuacja miała miejsce w środku nocy.

Nowojorski dentysta Benjamin Shirley jest nocnym markiem. Od zawsze marzył, by pracować wieczorami i nocą, świadcząc usługi dla pacjentów o podobnym zegarze biologicznym. W końcu to pragnienie zrealizował.

Jego praktyka Upper West Side Dental oferuje leczenie w późnych godzinach nie tylko osobom o naturze sowy, ale też wszystkim zabieganym Nowojorczykom, którzy przed wieczorem nie mogą wyrwać się z pracy. Inicjatywa oryginalna i pewnie potrzebna, jednak ostatnio dentyście przytrafił się przykry incydent.

Patrol policji który zauważył Shirley'a około północy, gdy wchodził do gabinetu po tym jak na ulicy  wyrzucał śmieci, potraktował go jako potencjalnego przestępcę. Lekarz musiał się wylegitymować i długo przekonywać policjantów, że właśnie  jest w pracy i wchodzi do własnego gabinetu. Nie był to pierwszy incydent, gdy dentysta miał do czynienia z nocnym patrolem, tylko dlatego że pracował w nietypowych godzinach

 Dentysta, który jest czarnoskóry chce skarżyć policję o naruszanie jego praw obywatelskich i rasizm.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta  

POLECAMY W SERWISACH