PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Klinika z poczuciem intymności

en
26-10-2018, 15:48
Klinika z poczuciem intymności Klinika stomatologiczna z poczuciem intymności (fot. pixabay)
- Jestem szczęśliwa, że trafiłam do tej kliniki po zmianie miejsca zamieszkania kilka lat temu. Bardzo cenię to, że są tam małe gabinety zapewniające poczucie intymności, o które trudno w innych klinikach, gdzie na otwartej przestrzeni jest jednocześnie przyjmowanych kilku pacjentów - tak komentowała warunki leczenia u Roberta Hofstettera jedna z jego pacjentek. Tymczasem...

Robert Hofstetter (69 lat) trafił do aresztu, gdy jedna z jego pracownic odkryła ukrytą kamerę w toalecie, w należącej do niego przychodni w miejscowości Sewell. Nie wiadomo ilu pracowników dentysta podglądał.

Hofstetter otworzył praktykę stomatologiczną w Sewell w 1978 r.  Tak się reklamował na swojej stronie internetowej - Nasz gabinet ma służyć wygodzie i bezpieczeństwu pacjentów. Wyposażyliśmy naszą praktykę w najlepsze, najnowocześniejsze urządzenia, dbając przy tym o ciepłą i przyjazną atmosferę.

Na stronie www wszystkie opinie pacjentów są niezwykle korzystne dla dentysty: "Wszystko w tym gabinecie jest wspaniałe". 

Policja poszukuje pacjentów, którzy mają informacje na temat postępowania Hofstettera. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   policja  

POLECAMY W SERWISACH