PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Justin Bieber: szczotkowanie z gwiazdą

09-07-2013, 00:01
Justin Bieber: szczotkowanie z gwiazdą (fot. BB)
Justin Bieber: szczotkowanie z gwiazdą (fot. BB)
Nie ma jeszcze 20 lat, za to miliony fanek na całym świecie, i tyle samo dolarów na koncie. Szczoteczka przygrywająca jego hity w trakcie mycia zębów była tylko kwestią czasu. 

Justin Bieber - dla wielu niezrozumiały fenomen popkultury, występował na najważniejszych scenach muzycznych świata. Jego wizerunek wart jest grube miliony, dlatego nie brakuje firm, które umieszczają podobiznę idola nastolatek na swoich produktach. Niedawno amerykańska firma Brush Buddies zapragnęła, aby Bieber przyśpiewywał swoim fanom podczas mycia zębów.

- To nie tylko biznes, ale przede wszystkim edukacja zdrowia jamy ustnej - zarzekają się twórcy pomysłu, prezentując kolekcję Justin Bieber Singing Toothbrush.

W błędzie jest ten, kto myśli, że firma skupiła się wyłącznie na nastolatkach. W kolekcji są również szczoteczki dla dorosłych fanów, nawet soniczne, zestawy podróżne czy nici dentystyczne.

Kupując szczoteczkę fan może poczuć się jak w sklepie muzycznym podczas wyboru singla. Do każdej z nich wgrany jest bowiem tylko jeden przebój Biebera. Nikt przy tym nie powiedział, że nie można kupić więcej niż jednej szczoteczki i tym samym mieć całą płytę w kubku przy umywalce. Tym bardziej, że cena nie odstrasza - ok. 15 dolarów za sztukę.

Śpiewające szczoteczki Justina Biebera same zębów nie umyją, jednak sprawią, że dzieci będą miały do tego większą motywację. W końcu z pastą w ustach, to trudne, ale jednak - można nucić Babe one time...

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   szczoteczka do zębów   Justin Bieber  

POLECAMY W SERWISACH