W plebiscycie głosuje kapituła zrzeszająca ekspertów z różnych dziedzin. Cel jest jeden – nagrodzić osoby wyróżniające się z tłumu, o wyrazistej osobowości, charyzmie, które osiągają sukcesy oraz są kreatywne w jego realizacji. Za takie osobowości uznano właśnie Dorotę i Przemysława Stankowskich.

- Wyróżnienie to jest efektem naszej ciężkiej pracy. Nagroda więc ma dla nas niesamowitą moc! Moc, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko tego pragniesz. Będzie nas motywować do dalszego rozwoju i pozostania wiernym swojej misji. Misji zdrowego, szczęśliwego i pięknego uśmiechu dla każdego – mówią Dorota i Przemysław Stankowscy.

Zapytani o receptę na sukces odpowiadają: - Receptą na sukces jest służenie innym. Im więcej pomagasz drugiemu człowiekowi, tym więcej dobra dostajesz z powrotem. Dzięki naszej codziennej pracy w gabinecie, prowadzeniu szkoleń dla dentystów najwyższej jakości w barwach Akademia Dawsona Polska oraz pomaganiu tysiącom Polaków poprzez naszą książkę „Bądź bystry u dentysty” wszechświat powiedział nam „tak trzymać!”. Uśmiechamy się więc z nadzieją na kolejne sukcesy – wyjaśniają laureaci.

Małżeństwo dentystów chętnie wypowiada się w mediach i próbuje edukować Polaków w zakresie profilaktyki zdrowia jamy ustnej. Głośno było m.in. o ich wyprawie do Tanzanii, gdzie przekazali podopiecznym ośrodka dla dzieci niewidomych i osieroconych zebrane wcześniej szczoteczki i nici do zębów oraz uczyli je właściwej higieny.

Gala „Osobowości i Sukcesy” co roku honoruje najbardziej wyróżniające się osobowości oraz gromadzi największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Nie inaczej było tym razem. Podczas gali bawili się m.in. Cezary Pazura, mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk, Patricia Kazadi, projektantka Viola Piekut. Statuetki rozdano w kilku kategoriach, w tym nauka, kultura, biznes, sztuka. W gronie laureatów znaleźli się m.in.: Magda Gessler, Marian Opania, Michał Piróg oraz Beata Kozidrak.