PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Indyk-wandal w gabinecie dentysty

Autor: nieck • Źródło: en
08-03-2021, 12:16
Indyk-wandal w gabinecie dentysty Dziki indyk wybijając okno wskoczył do gabinetu stomatologicznego (fot. Pixabay)
Nie jest do końca jasne, z jakiego powodu dziki indyk wskoczył do gabinetu stomatologicznego i narobił szkód.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w amerykańskim Fair Oaks w Kalifornii. Dziko żyjący indyk wskoczył przez okno gabinetu stomatologicznego Gregory Hailey DDS.

Ptak był wyjątkowo duży i najwyraźniej mocno zdezorientowany. Wskakując rozbił szybę i przeraził pracownicę gabinetu. Szczęśliwie zdarzenie miało miejsce po południu i w placówce nie było już pacjentów.

Niestety, narobił szkód, bo przestraszony zachowywał się niespokojnie. Jak opowiadała managerka zatrudniona w gabinecie Donny McDonald indyk pobrudził w ściany, więc  trzeba je będzie przemalować, a rozbite szkło uszkodziło fotele dentystyczne.

Według McDonald, w okolicznych zaroślach w ostatnich dniach bardzo często dawało się widzieć dzikie indyki. Kobieta zauważyła co najmniej 10 tych ptaków. Właśnie mają w okres godowy i są bardzo głośne. Może indyk-wandal wskoczył do gabinetu bo nie miał ochoty na awanse innych ptaków, a może wziął swoje odbicie w szybie za rywala i je zaatakował?

Pogotowie dla zwierząt wezwane przez McDonald nie stwierdziło u indyka obrażeń i krewki ptak  został wypuszczony na wolność.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
gabinet stomatologiczny  

POLECAMY W SERWISACH