PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Hanna Bakuła o modzie na idealne zęby

Autor: miro • Źródło: ms
04-11-2021, 13:26
Hanna Bakuła o modzie na idealne zęby Hanna Bakuła o modzie na nieskazitelny uśmiech (fot. Shutterstock)
Hanna Bakuła „osoba kontrowersyjna” krytycznie wypowiedziała się na temat mody na nieskazitelny uśmiech, któremu bliżej do karykaturalności niż do naturalności. Jest też wątek dotyczący aktywności lekarzy dentystów.

Hanna Bakuła, znana z wielu aktywności i bliskich znajomości nie tylko w świecie artystów malarzy i pisarzy, od czasu do czasu zabiera głos w sprawie nachalnego prezentowania na forum publicznym uzębienia przez znane i mniej znane osoby.

Artystka ma z pewnością dobre przygotowanie do ferowania osądów na temat tego co się dzieje w branży stomatologicznej, a takie przygotowanie wynika z roli byłej żony dentysty.

Hanna Bakuła zauważa, że wszyscy szczerzą się jak wioskowe głupki demonstrując coraz częściej tak zwane licówki, które rozpoznaje z kilometra - jaki już wspomniano - jako ex żona amerykańskiego dentysty.

Według artystki epidemia selfie, karykatura uśmiechu jest bardzo na rękę dentystom. Hanna Bakuła chce przekonać wszystkich do odrobiny rozsądku, dentystów też, choć – jak to ujmuje - „pecunia non olet” - czyli pieniądze nie śmierdzą, a ostatnio wręcz pachną.

- Wyobraźmy sobie klasyczne selfie królowej Elżbiety II, z zębami na wierzchu. Trudno to wytłumaczyć posiadaczom wybielonych lub sztucznych zębów, którzy zapłacili majątek. Ci z prawdziwymi są nieliczni i mają żal, bo to oni zasłużyli codziennym, wielokrotnym myciem na podziw – zaznacza Hanna Bakuła.

- Inne zwierzęta szczerzą się, żeby przestraszyć wroga. Od czasu selfie narcystyczne osoby fotografują się z uśmiechem krokodyla, który stał się teraz obowiązkowy. Oko ponure, a zęby zapraszające - komentuje rzeczywistość znana artystka.

Więcej: Blog Hanny Bakuły 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
uśmiech celebrytów   licówki  

POLECAMY W SERWISACH