PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gwiazda disco polo dyplomowanym technikiem stomatologicznym

Autor: miro • Źródło: ms
09-11-2016, 07:08
Gwiazda disco polo dyplomowanym technikiem stomatologicznym Magda Narożna gwiazd disco polo i higienistka stomatologiczna
O tym, że Magda Narożna jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną wie niewielu. Ci co kochają disco polo wiedzą doskonale, że Magda Narożna to liderka zespołu Piękni i Młodzi.

Wzruszenie ramionami, bo jakaż to kariera artystyczna grać weselną muzykę na imprezach w małych miejscowościach.

Magda znalazła się w wirze świata muzyki przez przypadek, ale 15 mln odsłon na You Tube piosenki „Niewiara”, 20 mln „Wyśmienicie"  i 41 mln „Kocham się w Tobie” przypadkiem już nie jest. To efekt fascynacją dźwiękami, które wielu uważa za niegodne miana muzyki.

Skąd w życiorysie Magdy pojawił się gabinet dentystyczny? - Kiedy byłam nastolatką często odwiedzałam gabinety stomatologiczne. Musiałam nosić aparat na zębach. Przyglądałam się pracy lekarzy i asystentów. Spodobało mi się to, a poza tym bardzo lubię kiedy ludzie mają zadbane, zdrowe uzębienie – tłumaczy piosenkarka. Później Magda zgłosiła się jako praktykantka do gabinetu w którym sama się leczyła.

- Przez jakiś czas mogłam pomagać lekarzom i pracownikom. Wtedy zdecydowałam się na wybór szkoły policealnej. I tak trafiałam do studium w szkole Medyk – mówi wokalistka.

Ponoć gwiazda disco polo nie mówi, że nigdy nie będzie wykonywała wyuczonego zawodu. Może przyciągnąć wielu pacjentów, a może i pacjentek, wszak na jej koncie całkiem udana sesja fotograficzna w CKM.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH