PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gdy dentystę denerwują dzieci

Autor: miro • Źródło: ms
16-02-2021, 12:45
Gdy dentystę denerwują dzieci Dentystka oskarżona o bicie dzieci (fot. unsplash)
Postępowanie przygotowawcze w sprawie dentystki, która stosowała siłę wobec dzieci - pacjentów siedzących na fotelu stomatologicznym - prowadzi policja obwodu rówieńskiego (Ukraina).

Dwójka mieszkańców Kostopola i Równego zwróciła się do policji obwodu rówieńskiego z oskarżeniami wobec dentystki. Matka jednej z dziewczynek powiedziała, że po wizycie u stomatolog w jednej z prywatnych klinik w Równem jej ośmioletnia córka miała ropną ranę na wardze. Matka poszkodowanej Viktorii Melnichuk pokazała ITV Media Group, opuchniętą wargę córki. Film został opublikowany także na Facebooku.

Chirurg, który wykonywał obdukcję jamy ustnej dziewczynki, powiedział, że dziecko ma także ropne zranienia i nie mogą one być wynikiem gryzienia wargi, jak powiedziała matce dentystka.

Inna mieszkanka Kostopolu powiedziała funkcjonariuszom organów ścigania, że ​​podczas leczenia stomatologicznego dentystka naruszyła nietykalność cielesną jej pięcioletniego dziecka. W związku z umyślnym lekkim uszkodzeniem ciała policja rozpoczęła postępowanie przygotowawcze.

Według serwisu Rivne Online mowa o dentystce Innie Kravchuk z prywatnej kliniki stomatologicznej "Tylko Dzieci". Ten sam serwis zaprezentował nagranie wideo z innej lecznicy „Hollywood”, w której ta sama dentystka dopuszczała się okrucieństwa wobec dzieci. Na filmie stomatolog potrząsa dzieckiem, ściska jego dłonie, chwyta za szyję.

Właścicielka „Hollywood” Inna Pekarskaya podjęła wówczas decyzję o zwolnieniu z pracy Inny Krawczuk (na podstawie porozumienia stron), ponieważ nie chciała rujnować jej życia.

Oskarżana o przemoc Kravchuk na Facebooku 7 lutego opublikowała post, w którym napisała, że ​​skandal wokół niej czyni ją jeszcze silniejszą.

- Jeśli plują ci w plecy, to jesteś na czele, jeśli kopią dołek, czekaj, zrób tam basen! Wiem, że efekt bumerangu działa w życiu. Dlatego nie martwię się, podczas gdy "doradcy", "mega-fajni eksperci" i "sędziowie internetowi" pracują nad moją reklamą, stanę się jeszcze silniejsza, szczęśliwsza i bardziej skuteczna - napisała kobieta 

W Równem na Ukrainie wybuchł skandal wokół dentystki. Do sieci trafiły kolejne nagrania, na których widać, jak lekarka podczas wizyt bije dzieci. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta  

POLECAMY W SERWISACH