Urodziny Fundacji Wiewiórki Julii odbyły się 19 listopada w Bistro Po Prostu Zachęta. Wśród gości znaleźli się m.in.: Ewa Błaszczyk, Łukasz Jemioł, Maciej Zień, Mateusz Hładki, Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz i Tomasz Ossoliński. Gospodarzami wieczoru byli założyciele Fundacji Emma Kiworkowa, Dżulietta Kiworkowa i Marcin Cejrowski. Dla gości wystąpili: Sargis Davtyan, Laura Samojłowicz oraz Leszek Stanek.

Fundacja Wiewiórki Julii powstała w 2012 r., a na pomysł jej stworzenia wpadły stomatolog Dżulitta Kiworkowa oraz dr n. med. Emma Kiworkowa.  Od tego czasu  wolontariusze organizacji odwiedzili ponad 530 szkół i przedszkoli, przebadali ponad 32 tys. dzieci, przeszkolili 13 tys. Fundacja Wiewiórka Julia brała udział w wielu wydarzeniach plenerowych oraz akcjach mających na celu promocję zdrowia, oraz prawidłowych nawyków żywieniowych i higienicznych nastawionych przede wszystkim na dzieci oraz osoby starsze. Fundacja, jako pierwsza organizacja pozarządowa, przeprowadziła badania stomatologiczne na tak szeroką skalę.

Dzięki zaangażowaniu i bezinteresownej pomocy wolontariuszy Fundacji zostało wyleczonych ponad 700 dzieci.

Wspólnie z TEB Edukacja – szkołą, w której kształcą się higieniści i asystenci stomatologiczni powstały 4 oddziały Fundacji - w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie i Białymstoku. Wkrótce zaczną działać także filie w Rzeszowie i w Lublinie. Wolontariusze mają za zadanie szkolić i edukować dzieci z oddziałów przedszkolnych.