PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ewa Minge na Krakdencie

Autor: nieck • Źródło: en
12-04-2019, 09:08
Ewa Minge na Krakdencie Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Na kilkanaście minut scena Krakdentu zaroiła się od modelek ubranych w uniformy kolekcji Medora by Ewa Minge. Sama projektantka także była obecna.

Zebrani mogli podziwiać świetne, elastyczne tkaniny, perfekcyjnie wykończone, dopasowane fasony uniformów, a nie mniej niż jakość ubiorów zachwycała paleta nasyconych barw, w jakich były one utrzymane. Dominowały podstawowe kolory i ich przepiękne odcienie.

- Często mam do czynienia z personelem medycznym na wszystkich szczeblach i do momentu, gdy nie przyszła do mnie Ewa Wiertelak ze swoją marką Medora z propozycją zrobienia wspólnej kolekcji uważałam, że w branży medycznej brakuje trochę odmiennych strojów. I nagle przekonałam się, że takie ubiory już są, bo Ewa postanowiła świat medyczny ubierać zupełnie inaczej, mówiła podczas pokazu strojów Ewa Minge.

Marka Medora powstała 12 lat temu i dzięki niej gabinety medyczne zmieniają wizerunek. Dowodem na to, że pozycja tej marki jest już mocna świadczy chociażby fakt, iż w stroje z firmy Medora ubierani są aktorzy grający lekarzy w serialu Diagnoza.

Ekskluzywna kolekcja Medora by Ewa Minge jest szyta na miarę, dla indywidualnych klientów, tych o wyjątkowo wysokich wymaganiach. - Ci którzy się do nas zgłaszają są bardzo zadowoleni, wręcz zachwyceni, życzę państwu, by wszystkie produkty które nosicie na sobie, służyły jednemu – byście się czuli w nich doskonale, a pacjenci których obsługujecie mieli wrażenie, że ich lekarz dentysta i asystentka są wyjątkowo pięknie ubrani – podkreślała Ewa Minge.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
moda lekarska   KRAKDENT  

POLECAMY W SERWISACH