PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dlaczego do tej dentystki pacjenci zapisują się w długich kolejkach?

ms
30-01-2018, 09:24
Dlaczego do tej dentystki pacjenci zapisują się w długich kolejkach? Dentystka Marjan Nassiri (źródło: FB)
Nie, nie chodzi o protetyczkę świadczącą usługi na NFZ, zresztą na Filipinach, gdzie 28-letnia Marjan Nassiri leczy uzębienie, nie ma podobnie funkcjonującej instytucji.

Marjan Nassiri zaledwie cztery lat temu skończyła studia stomatologiczne. Tymczasem już teraz kolejka pacjentów oczekujących na to, aby usiąść przed nią na fotelu stomatologicznym nie uległaby skróceniu nawet gdyby młoda dentystka pracowała 24 godziny na dobę.

Co trzeba zrobić, aby powtórzyć sukces zawodowy i oczywiście finansowy, których doświadcza Marjan Nassiri?

Odpowiedź jest prosta - nic. Wystarczy rano przyjść do pracy i przejść do gabinetu pomiędzy ludźmi oczekującymi na leczenie. Okazuje się, że dla dużej grupy osób, próbujących dostać się do dentystki, wystarczy samo przebywanie w poczekalni, w której co jakiś czas pojawi się Marjan Nassiri.

Rzecz w tym, że dentystka jest nieprzeciętnie piękna. To właśnie jej uroda jest jedynym czynnikiem, który sprawia, że młoda kobieta ma rzeszę wielbicieli, zabiegających o leczenie stomatologiczne realizowane rękoma Marjan Nassiri.

Młoda dentystka opowiada, że jest pierwszą osobą w rodzinie, która została dyplomowaną dentystką. Za możliwość skończenia studiów stomatologicznych dziękuje ojcu, który ciężko pracował (matka umarła gdy Marjan była małą dziewczynką), aby mogła zdobyć zawód.

Mówi się, że ważne jest staranne przygotowanie do wykonywania zawodu, ale nie mniej ważny jest dar od Boga. W tym przypadku nie chodzi o perfekcję w leczeniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta  

POLECAMY W SERWISACH