PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka Victoria Alexander wspiera Ukraińców

Autor: miro • Źródło: ms
14-03-2022, 11:33
Dentystka Victoria Alexander wspiera Ukraińców Dr-Victoria.jpg
Dentystka Victoria Alexander zwróciła się do Gundersen Medical Foundation, w sprawie przekazania Ukraińcom materiałów medycznych. Pomoc szybko przyszła.

Szybko udało się zapełnić samochód ciężarowy: cewnikami, opatrunkami, kroplówkami, maskami i rękawicami chirurgicznymi, środkami do dezynfekcji rąk, produktami do pielęgnacji skóry, roztworami do oczyszczania ran.

Zapowiadane są dodatkowe dostawy tak, aby podwoić wolumen wysyłanych towarów. W najbliższych dniach Victoria Alexander przetransportuje wszystkie te przedmioty na Ukrainę.

Wolontariusze, związani z University of Wisconsin - La Crosse, zapowiadają , że nadal będą współpracować z dentystką, aby wspierać naród ukraiński.

Victoria Alexander  urodziła się i wychowała na Ukrainie. Uzyskała dyplom z higieny jamy ustnej, a następnie tytuł Doctor of Dental Surgery na Uniwersytecie Nowojorskim. Victoria Alexander ukończyła rezydenturę w Woodhull Medical Center na Brooklynie w stanie Nowy Jork, gdzie zajmowała się wszystkimi aspektami stomatologii ogólnej. 

Victoria Alexander jest członkiem Akademii Stomatologii Ogólnej, w 2020 r. otrzymała nagrodę Fellowship Award. Jest ona przyznawana dentystom, którzy starają się zapewnić swoim pacjentom najwyższą jakość opieki stomatologicznej, pozostając na bieżąco w dziedzinie higieny jamy ustnej, a także wdrażając najnowsze techniki badawcze do swojej praktyki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
akcja charytatywna   wolontariat   Pomoc Ukrainie  

POLECAMY W SERWISACH