PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka Paulina Kosiniak-Kamysz - pisarką

Autor: miro • Źródło: ms
02-02-2022, 13:30
Dentystka Paulina Kosiniak-Kamysz - pisarką "Zajączek u dentysty"
Dentystka Paulina Kosiniak - Kamysz, żona szefa PSL, zapowiada książeczkę traktującą o pierwszej wizycie dziecka u stomatologa.

Książeczka autorstwa dentystki Pauliny Kosiniak - Kamysz o tytule: "Zajączek u dentysty" ma udowodnić, że wizyta u dentysty może być wspaniałą, wolną od obaw przygodą. Premiera książeczki zapowiadana jest na marzec 2022 r.

Paulina Kosiniak-Kamysz od 2012 r. jest stomatologiem-ortodontą. Pracuje w dwóch warszawskich klinikach, a ponadto bierze udział w działaniach Fundacji Wiewiórki Julii. W ramach tej współpracy  opiekowała się pacjentami Kliniki Budzik.

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza nie jest osobą tuzinkową - jej pasją są sporty ekstremalne i wolontariat. Brała udział w zagranicznych wyjazdach dla wolontariuszy, gdzie odpowiedzialna była za pomoc dentystyczną dla niepełnosprawnych najmłodszych, m.in. wyjeżdżała do Armenii. 

Paulina Kosiniak-Kamysz o inicjatywie powiadomiła na Facebooku:

- Jak mówi moja Zosia-„Tadam”!Już oficjalnie przedstawiamy okładkę naszej wspólnej książki z wydawnictwem @kinderkulka !Razem z genialną @gabriela_cichowska udowodnimy, że pierwsza wizyta u dentysty to wspaniała zdrowa przygoda!!! Zajączku! tyle na Ciebie czekałam! Coming soon!

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH