PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka nauczy plombowania rodziców

katkiel
26-09-2013, 11:06
Dentystka nauczy plombowania rodziców Dentystka nauczy plombowania rodziców (Fot. Fotolia)
Stomatolodzy coraz częściej zaskakują nowymi metodami nie tylko pozyskiwania i utrzymywania klientów, ale także przełamywania wszelkich stereotypów związanych z wizytą w gabinecie.

Szybki kurs plombowania zębów dla rodziców? Dlaczego nie! Na pomysł interaktywnych warsztatów wpadła dr Dorota Czubińska - Grodecka, prowadząca pierwszą w Polsce praktykę stomatologiczną działającą w oparciu o komunikację bez przemocy (NVC) i "rodzicielstwo bliskości".  

Na kurs plombowania zębów autorka projektu zaprasza rodziców wraz z 5 - 6 letnimi pociechami.

- Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się kim jest dentysta, co robi i dlaczego. Będą miały także szansę oswoić się z białym fartuchem oraz narzędziami używanymi przez dentystę. Nauczą się, jak jest zbudowany ząb, dowiedzą się czym jest próchnica i jak powstaje, dlaczego cukier szkodzi zębom i co warto pić. W ramach zabawy przejdą „szybki kurs plombowania zęba". Nauczą się także prawidłowo myć zęby - zachęca dr Dorota Czubińska-Grodecka.

Zajęcia odbędą się w niedzielę 20 października o godzinie 12:50, w ramach Salonu Urody i Pielęgnacji Matki i Dziecka.

Dorota Czubińska-Grodecka to aktywna mama wykonująca zawód stomatologa. Jest twórcą pierwszej w Polsce praktyki stomatologicznej działającej w oparciu o komunikację bez przemocy (NVC) i "rodzicielstwo bliskości" (www.stomatologiaBEZprzemocy.pl). Współpracuje z portalami dziecięcymi. Jest partnerem i współorganizatorem na terenie Łodzi akcji zdrowyprzedszkolak.org. W swoim gabinecie organizuje spotkania z psychologami dziecięcymi oraz prowadzi wykłady dla rodziców dotyczące profilaktyki próchnicy u dzieci i dorosłych oraz warsztaty dla dzieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH