PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka funduje nowy uśmiech wart 10 tys. dolarów

en
04-02-2021, 12:20
Dentystka funduje nowy uśmiech wart 10 tys. dolarów (fot. Pixabay)
Poświęcenie, jakiego wymaga walka z pandemią, doceniła amerykańska dentystka, które chce ufundować jednej z osób z "pierwszej linii walki" z COVID-19 zabiegi ze stomatologii estetycznej warte 10 tys. dolarów!

Dentystka Susan Dennis z miejscowości Portage w stanie Michigan, w Stanach Zjednoczonych postanowiła zorganizować konkurs, którego zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma od niej nieskazitelny "uśmiech".

W konkursie mogą wziąć udział lekarze, średni personel medyczny, kierowcy karetek pogotowia, strażacy,  stróże prawa i wszyscy,  którzy będą w stanie udowodnić, że są lub byli zaangażowani w bezpośrednią walkę z pandemią COVID-19  począwszy od grudnia 2019 r.

Jak tłumaczy swój hojny gest Susan Dennis - chce, aby ta osoba miała powód do uśmiechu przez cały 2021 rok.

Dennis, jako  specjalistka  w zakresie medycyny estetycznej, widzi w trakcie swojej praktyki jak piękne zęby potrafią odmienić życie człowieka na lepsze. W końcu to uśmiech jest tą pierwszą rzeczą, którą ludzie w nas zauważają, podkreśla dentystka.

Ofiarując zabiegi warte 10 tys. dolarów mam nadzieję w jakiś sposób poprawić życie osoby, która już tyle dała całemu społeczeństwu, mówi Susan Dennis. 

Konkurs ma trwać przez cały luty, zwycięzca zostanie ogłoszony 22 marca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   zęby   uśmiech   stomatologia estetyczna  

POLECAMY W SERWISACH