PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta wyzywa pacjentów na pojedynki na śmierć i życie

Autor: miro • Źródło: ms
03-09-2021, 14:16
Dentysta wyzywa pacjentów na pojedynki na śmierć i życie Dentysta Tej A. Shah wyzywa pacjentów na pojedynek
Dentysta Tej A. Shah z Zen Family Dental (Massachusetts) z zamiłowania graczem w Smash Bros. Ultimate. W swoim przekonaniu jest on tak dobry w tej ostatniej roli, że postanowił wyzywać na komputerowe pojedynki … pacjentów.

Shah zobowiązał się, że gdy przegra – zapewnia zwycięzcy bezpłatne czyszczenie zębów z kamienia lub inne, proste zabiegi estetyczne.

Stawka może nie jest wysoka, ale chętnych, którzy chcieliby utrzeć nosa zadufanemu dentyście, nie brakuje.

Dr Shah ustalił kilka podstawowych zasad meczów. Starcia realizowane są jeden na jeden i obejmują trzy akcje. Chociaż Smash Bros. Ultimate ma bardzo dużą liczbę etapów, to dentysta wybrał tylko te, które „ogrywane” są w turniejach. Te zasady ponoć mają usuwać z gry wiele losowych zmiennych, przez co zapewnione zostają warunki sprowadzające się do praktycznych umiejętności graczy.

Niewtajemniczonych informujemy, że Smash Bros. Ultimate to tak zwana nawalanka, której producent oferuje ponad 40 godz. bijatyki z dziesiątkami postaci. Jest ona uznawana przez fanów za największy crossover w historii gier komputerowych.

Powstaje pytanie co w sytuacji, gdy dentysta i zapalony fan gier komputerowych przegra starcie z pacjentem? Wówczas dr Shah mówi tak: jeśli przegrasz, musisz powiedzieć całemu światu, że przegrałeś z dentystą! W sumie niewielki koszt po stronie przegranego pacjenta.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   pacjent   hobby  

POLECAMY W SERWISACH