PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta sam usunął sobie ósemkę, w przerwie między pacjentami

Autor: nieck • Źródło: en
26-06-2021, 12:47
Dentysta sam usunął sobie ósemkę, w przerwie między pacjentami Dentysta Burhan Kaan Bafra zanim ósemka zaczęła mu sprawiać problem (fot. Instagram)
Dentysta nie chciał czekać na wizytę u kolegi po fachu, ósemka sprawiała coraz więcej bólu, więc w przerwie między pacjentami sam ją sobie usunął.

Zdarzenie miało miejsce w Turcji w północnej prowincji Samsun. Dentysta Burhan Kaan Bafra, nagrał zabieg ekstrakcji trzeciego trzonowca, który przeprowadzał obserwując pole operacji w lusterku. Najpierw zaaplikował sobie środek znieczulający, po czym problematyczną ósemkę usunął.

- Pacjent, który był zapisany w okolicach południa, odwołał wizytę, więc miałem trochę wolnego czasu. Bardzo już cierpiałem, więc najpierw znieczuliłem to miejsce, bo początkowo chciałem tylko pozbyć się bólu, nie myślałem o wyrywaniu zęba. A gdy po paru minutach poczułem ulgę, podjąłem decyzję o przeprowadzeniu ekstrakcji samodzielnie. Cały zabieg trwał siedem minut i przeszedł zaskakująco łatwo, chwalił się turecki stomatolog.

Burhan Kaan Bafra wykorzystuje teraz filmik, na którym ekstrakcję utrwalił do przekonywania zalęknionych pacjentów, których czeka usuwanie zęba, że są w dobrych rękach. Efekt gwarantowany, pacjenci w jednej chwili nabierają do niego zaufania. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   ekstrakcja   ósemki  

POLECAMY W SERWISACH