PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta powodem afery szczepionkowej

Autor: miro • Źródło: ms
18-01-2021, 12:15
Dentysta powodem afery szczepionkowej Adam Miller podczas szczepienia (źródło: FB)
Adam Miller z olsztyńskiego zespołu muzycznego Romantycy Lekkich Obyczajów zaszczepił się przeciw Covid-19, to wywołało falę krytyki.

Adam Miller lider olsztyńskiego zespołu Romantycy Lekkich Obyczajów wywołał w mediach społecznościowych burzę. Wszystko za sprawą nagrania, na którym widać jak założyciel grupy szczepi się przeciwko COVID-19.

Materiał wywołał żywe reakcje internautów. Pojawiło się 200 komentarzy, część  atakujących muzyka:
- A jesteś medykiem, czy tylko masz znajomości na „górze”? Ja też chcę, ale kolejka długa.
- A dostałeś bo jesteś medykiem? Czy masz 70 lat? Pozdro.
- Odlajkowuję stronę i płyta do kosza.

Były głosy także na tak:
Jesteście super! Brawo za odwagę by głośno mówić prawdę i walczyć z głupotą! Walić fake newsy, walić powtarzane teorie spiskowe wyssane z palca, tylko nauka i rzetelne fakty mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na scenie, zdrowi i szczęśliwi

Adam Miller postanowił wyjaśnić całą sytuację: Tak nagranie, wstawiłem specjalnie. Poszedłem w naszej koszulce, bo chciałem dać przykład. Byłem świadomy, że wielu z naszych fanów tutaj nie puści tego płazem. Nie zgadzam się z nimi. Nie akceptuję w tym temacie ich buntowniczej postawy, chociaż rozumiem że ona jest, bo całe życie ja też się buntuję. Teraz nie będę.

Patrzę na mojego ojca, który ma z nas najciężej, bo znieczula covidowe pacjentki w tym kombinezonie od roku, znamy lekarzy którzy cudem wyszli spod respiratora, znamy takich co umarli, nagle. Nikogo nie wytykam palcami, ale czy szczepionka nie jest najdoskonalszym ze wszystkich leków jakie wymyślił ludzki umysł?

Czy wobec wątpliwości, które są, lepszym rozwiązaniem jest siedzieć w kącie i kpić, czy dać się zaszczepić i wierzyć we wspólny cel? I jak nie lubię tego świata, tak dzisiaj myślę, że chyba warto jednak o niego trochę powalczyć. Ale to tylko moje prywatne zdanie, i też mi się nie podoba że zamiast tego posta nie wstawiam tu kolejnej daty koncertowej.

Okazuje się, że Adam Miller jest praktykującym lekarzem dentystą i mógł się zaszczepić w grupie 0.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   COVID-19   szczepionka  

POLECAMY W SERWISACH