PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta Oleg Magdziarz: wszyscy jesteśmy motocyklistami

Autor: miro • Źródło: ms
25-06-2021, 09:58
Dentysta Oleg Magdziarz: wszyscy jesteśmy motocyklistami DoctoRRiders: wszyscy jesteśmy motocyklistami (fot. DoctoRRiders)
Dentysta Oleg Magdziarz jest jednym z inicjatorów rajdu otwierającego sezon klubu motocyklowego DoctoRRiders. Do klubu należy 400 lekarzy, pasjonatów motocykli.

W tym roku Oleg Magdziarz wziął udział w rajdzie właścicieli jednośladów, ku pamięci poległych żołnierzy w misjach poza granicami kraju. Motocykliści odwiedzają groby, zapalają znicze. W całym kraju wyznaczono ponad 120 miejsc, które w maju odwiedzą motocykliści.

Co roku odbywa się oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego klubu DoctoRRiders. To wielki zlot fanów motocykli, którzy na co dzień wykonują zawód lekarza lub lekarza dentysty. Co roku kawalkada pojazdów przejeżdża przez inne miasto w Polsce.

Dentysta Oleg Magdziarz należy do klubu od 15 lat i bierze udział w większości imprez. Motocykle były jego pasją od dziecka. Jednak własny motocykl kupił po rozpoczęciu pierwszej pracy i od tej pory trwa jego motocyklowa przygoda. Czyli już od ponad dwudziestu lat.

Klub działa przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi.  W 2004 r. ówczesny prezes ORL Grzegorz Krzyżanowski doprowadził do zorganizowania zlotu lekarzy motocyklistów. To były początki klubu DoctoRRiders.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
hobby  

POLECAMY W SERWISACH