PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta ofiarowuje wsparcie dla poszkodowanych przez COVID-19

Autor: nieck • Źródło: en
16-04-2021, 11:37
Dentysta ofiarowuje wsparcie dla poszkodowanych przez COVID-19 Hojny gest kanadyjskiego dentysty (fot. Pixabay)
Kanadyjski dentysta wraz ze swoim personelem ufundował grant wysokości 10 tys. dolarów dla osoby lub rodziny najbardziej poszkodowanej przez pandemię.

Dentysta Derval Clarke, właściciel gabinetu stomatologicznego Sovereign Dental, w Thunder Bay, w Kanadzie uważa, że jego praktyka miała dużo szczęścia mogąc funkcjonować niemal normalnie przez cały rok pandemii COVID-19. Co prawda realizowano na początku głównie świadczenia z zakresu doraźnej pomocy, ale nie każdy gabinet miał taką szansę.

Wielu mieszkańców z okolicy - rodzina, przyjaciele, sąsiedzi i firmy tu funkcjonujące - w różny sposób zostali dotknięci przez skutki pandemii. Skoro sami przeszliśmy przez najgorszy okres w miarę obronną ręką, czujemy się zobowiązani, by pomóc tym, dla których ostatni rok zdecydowanie nie był dobry, mówił Clarke.

Clarke i jego pracownicy zachęcają wszystkich do zgłaszania osób, która według nich mogą potrzebować pomocy. Jedynym warunkiem jest to, że muszą mieszkać w Thunder Bay lub pobliskim Nipigon.

Wybranej osobie lub rodzinie w potrzebie Clarke wraz z personelem chce ufundować przez 10 miesięcy jeden tysiąc dolarów miesięcznie. 

Chcemy dawać uśmiech i nie musi to być skutek leczenia stomatologicznego -  w sile uśmiechu jest coś, co zmienia wszystko. Więc podziel się mocą uśmiechu. Kiedy się uśmiechasz, cała społeczność chce się uśmiechać razem z tobą , tak komentuje swój pomysł kanadyjski dentysta.

Derval Clarke, prowadzi praktykę stomatologiczną od pięciu lat. Urodził się na Jamajce, w stanie Ontario w Kanadzie mieszka od 2014 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   akcja charytatywna  

POLECAMY W SERWISACH