PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta na TikTok? Jak to oceniać?

Autor: miro • Źródło: ms
25-04-2021, 12:41
Dentysta na TikTok? Jak to oceniać? dr Hanz Sandoval w trzech odsłonach
Ten dentysta maksymalizuje wykorzystanie mediów społecznościowych, udostępniając na TikTok bezpłatne porady na temat problemów stomatologicznych, których niestety przybywa w związku z pandemią COVID-19.

Dentysta dr Hanz Sandoval, który ukończył HJKR Sandoval Dental Clinic (Filipiny) jest zapalonym tiktokerm. Twierdzi, że dzięki krótkim filmikom jest w stanie oddziaływać na rzesze pacjentów, promując właściwe sposoby dbania o zdrowie jamy ustnej. Czy jednak nie chodzi tutaj bardziej o promocję swojej sylwetki i przyciąganie potencjalnych pacjentów? 

W kwietniu 2021 r. profil Hanza Sandovala na TikTok obserwuje ponad 500 tys. osób. Zamieszczone tam materiały wyświetlone zostały 2 mln razy.

Hanz Sandoval  chce dzielić się wiedzą z wszystkimi, którzy zainteresowani są prawidłową profilaktyką jamy ustnej. - Mam transmisje na żywo, aby udzielać bezpłatnych konsultacji online. Lubię odpowiadać na pytania zadawane w sieci. W ten sposób w dobie pandemii spotykam się z wieloma ludźmi potrzebującymi pomocy – zapewnia dr Hanz Sandoval.

Wśród tematów, które ostatnio omówił, były m.in.:
- zasady zakładania aparatów ortodontycznych,
- kwestie związane z usuwaniem zęba mądrości,
- budowanie dobrych nawyków w zakresie ochrony zdrowia jamy ustnej.

Dr Hanz Sandoval przekazuje takie same treści również za pośrednictwem kont na Facebooku i Instagramie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
promocja gabinetu   profilaktyka próchnicy   Tik Tok  

POLECAMY W SERWISACH