PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Dentysta na Kartę Warszawiaka

Autor: jsz • Źródło: jsz
09-01-2014, 13:27
Dentysta na Kartę Warszawiaka Dentysta na Kartę Warszawiaka
Ta informacja zainteresuje zapewne tylko pacjentów z Warszawy, ale może zainspirować właścicieli gabinetów stomatologicznych z całej Polski. Stołeczny Ratusz podał listę kilkudziesięciu miejsc, w których pokazując Kartę Warszawiaka skorzystać można ze zniżek nawet do 50 procent.

Lista firm promujących swoje usługi w oparciu o Kartę Warszawiaka obejmuje przede wszystkim jednostki samorządowe, ale znaleźli się na niej również właściciele firm prywatnych.

Wśród firm widniejących na liście Karty Warszawiaka jest Stomatologia Sobieskiego.

Właściciel proponuje potencjalnym pacjentom 10 proc. ulgę na wszystkie świadczone usługi. Bezpłatnie dokona przeglądu stomatologicznego i przeprowadzi konsultację stomatologiczną. Oferta ważna jest od 7 stycznia 2014 r. do 30 czerwca 2014 r.
Gabinet specjalizuje się w: chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, implantologii oraz stomatologii zachowawczej i protetyce.

Pracują w nim:

lek. stom. Dorota Walkiewicz-Pawłowska

lek. stom. Piotr Pawłowski

lek. stom. Marcin Dziekan

dr n. med. Paweł Chomicki

Anna Mućka - dyplomowana pielęgniarka

Urząd Miasta st. Warszawy informuje, że prywatne firmy mogą nadal zgłaszać oferty dla mieszkańców posiadających Kartę Warszawiaka (ewentualnie Młodego Warszawiaka).

Karta Warszawiaka obowiązuje od stycznia 2014 r. Oprócz zniżek w teatrach czy ośrodkach sportu uprawnia przede wszystkim do tańszych uprawnia do tańszych przejazdów środkami komunikacji miejskiej. Każdy, kto mieszka i rozlicza podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) w Warszawie może otrzymać Kartę Warszawiaka, a dzieci osób rozliczających się w stołecznym urzędzie skarbowym - Kartę Młodego Warszawiaka.
Karta Młodego Warszawiaka przysługuje dzieciom do ukończenia 20. roku życia lub studentom do ukończenia 26. roku życia

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH