PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta-muzyk nagrywa pierwszą płytę

Autor: nieck • Źródło: en
26-04-2021, 12:20
Dentysta-muzyk nagrywa pierwszą płytę Jonathan Kolon, dentysta i lider zespołu Mountain Town (fot. FB)
Dentysta Jonathan Kolon uważa, że muzyka może przyciągać pacjentów do gabinetu stomatologicznego. Z tego powodu, ale nie tylko dlatego, założył zespół muzyczny. Wkrótce nagra swoją pierwszą płytę.

Najnowszy przebój utalentowanego muzycznie dentysty Jonathana Kolona opowiada o pracy w szpitalu podczas pandemii COVID-19. To utwór o walce, często dramatycznej, o życie umierających pacjentów. 

Właściciel praktyki stomatologicznej Silver Creek Dental, na scenie występuje jako dr Jon wraz ze swoim zespołem  Mountain Town.  Jego ostatni przebój ma być dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, ale zostanie także wydany przez  Animal Farm, wytwórnię płytową z siedzibą w Londynie.

- Nie mogę uwierzyć, że istnieje profesjonalna wytwórnia, która chce we mnie, jako w artystę, zainwestować  - cieszy się Kolon.

Dentysta gra na gitarze od blisko 20 lat, odkąd po studiach przeprowadził się z Detroit do Park City. W tym czasie pracował też nad umiejętnościami wokalnymi.

- Park City wspiera muzykę na żywo oraz wszelkie sztuki performatywne, chciałem być częścią tej społeczności i przez lata skupiałem się na graniu z lokalnymi artystami. To bardzo rozwijające - powiedział Kolon, który każdą wolną chwilę po pracy w gabinecie spędza na próbach lub koncertach.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   muzyka   leczenie stomatologiczne   hobby  

POLECAMY W SERWISACH