PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta(ka) najlepszą partią

jsz
22-10-2013, 15:06
Dentysta(ka) najlepszą partią Dentysta(ka) najlepszą partią (foto: sxc.hu)
Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn idealną drugą połówką jest ktoś kto wykonuje zawód lekarza, w tym lekarza dentysty. Tak twierdzi jeden na sześciu ankietowanych przez internetowe biuro matrymonialne - MyDwoje.pl.
Na lekarza, także lekarza dentystę wskazywało 16,5 proc. biorących udział w ankiecie na idealnego partnera, z którym warto by zawrzeć związek małżeński. O połowę mniej wskazań miały osoby prowadzące własną działalność gospodarczą - 8 proc. (cokolwiek to miałoby oznaczać), trzykrotnie mniej wykonujące zawód prawnika (adwokata) - 6,4 proc.

Zastanawia niezwykła zgodność upodobań zarówno u pań, jak i panów. Zarówno te pierwsze, jak i ci drudzy widzą przyszłość przede wszystkim w związku z przedstawicielem zawodu medycznego. Kobiety najbardziej chciałyby mieć za partnera lekarza - 16,4 proc., a mężczyźni lekarkę - 16,7 proc.

W przypadku kolejnych miejsc w rankingu zgodności już nie ma. Kobiety zadowoliłyby się ostatecznie przedsiębiorcą - 10 proc. wskazań, prawnikiem - 8 proc. i kimś ze służb mundurowych
Mężczyźni, oprócz dentystek, celują w przedstawicielki wolnych zawodów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH