PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta - filantrop, komik i pisarz

Autor: nieck • Źródło: en
31-07-2021, 09:21
Dentysta - filantrop, komik i pisarz Dentysta Mitchell Josephs podczas omawiania planu leczenia (fot. Instagram)
Dentysta - edukator i innowator w stomatologii, jest aktywny na wielu polach i w wielu dziedzinach.

Dentysta Mitchell Josephs ma wiele różnych talentów, przede wszystkim z dużym sukcesem prowadzi praktykę stomatologiczną w Palm Beach na Florydzie, gdzie najlepiej jest znany jako innowator i edukator.   Prowadzi bezpłatne seminaria, na których tłumaczy na czym polegają poszczególne świadczenia z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej.  

Słuchacze otrzymają bezpłatny egzemplarz jego nowej książki „Co wyedukowani pacjenci powinni wiedzieć o leczeniu stomatologicznym w XXI wieku”.

Obdarzony wielkim poczuciem humoru, nawet odpowiadając na najbardziej merytoryczne pytania, zwykle rozśmiesza słuchaczy. Zupełnie serio podchodzi tylko do zdrowia swoich pacjentów i ubolewa, że ​​tak wiele osób zbyt długo unikało kontroli stomatologicznych.

Jak wyjaśnia: Ubytek stwierdzony na początku 2020 r., ale nieleczony do jesieni 2020 r. lub do 2021 r. może po takim czasie wymagać bardziej skomplikowanej i inwazyjnej procedury, która będzie wymagać kosztownej ekstrakcji, przeszczepu kości, implantu i korony.

Josephs ma wiele pasji — kolekcjonowanie samochodów, wyścigi samochodowe, treningi, bieganie, pływanie i  podnoszenie ciężarów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   akcja charytatywna   pacjent   hobby  

POLECAMY W SERWISACH