PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści wspierają WOŚP

Autor: nieck • Źródło: en
30-01-2021, 11:13
Dentyści wspierają WOŚP 29. finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia (fot. Archiwum)
Jak co roku wiele gabinetów stomatologicznych gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Udział dentystów w zbiórce pieniędzy, organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, stało się już  tradycją. Podobnie będzie podczas 29. Finału WOŚP, który w tym roku - z powodu pandemii - przesunięto na 31 stycznia.

I tak w podwarszawskim Otwocku jedną z tamtejszych atrakcji,  zapewniają dwa gabinety stomatologiczne:  Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny "HADENT" oraz Dobry Gabinet Silkiewicz i Mieńko, które oferują pacjentom bezpłatne konsultacje stomatologiczne.

W Lublinie w gabinetach ALDENT, w Brodnicy w Gabinecie Stomatologicznym Marleny Barańskiej, w Poddębicach w Gabinecie stomatologicznym Eyada Hnedi, w Białej Podlaskiej  w Gabinecie Stomatologicznym Grzegorza Makarewicza - wystawiono stacjonarne puszki, do których zbierane są fundusze na zakup sprzętu przydatnego w: laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

Ciekawy pomysł ma lek. dent. Katarzyna Banaszczyk prowadząca praktykę w Gąsawach Rządowych pod Szydłowcem, która wystawiła na licytację pakiet profilaktyczny do realizacji w swoim gabinecie.

Natomiast OrthoHolistic z Tarnobrzega wystawił vouchery na usługi stomatologiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentyści dla WOŚP  

POLECAMY W SERWISACH