PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Dentyści w 22. finale WOŚP

Autor: jsz • Źródło: jsz
13-01-2014, 11:23
Dentyści w 22. finale WOŚP Dentyści w 22. finale WOŚP
WOŚP w gabinecie dentystycznym? Ta forma wspierania akcji charytatywnej Jerzego Owsiaka nie należy już do oryginalnych. Wciąż jednak lekarze dentyści starają się w dniu wielkiego finału promować zdrowy uśmiech, oferując usługi w zamian za pieniądze wrzucane do puszek z czerwonym serduszkiem.

Puszki z czerwonym serduszkiem można było znaleźć na dnie basenów kąpielowych, w taksówkach, w rękach znanych polityków zapraszających na obiad w zamian za datek. Nie wszyscy lekarze dentyści uważają, że akcja WOŚP powinna być prowadzona, ci którzy nie zważają na takie opinie także w tym roku nie pozostali obojętni na apele Jerzego Owsiaka.

Co wymyślili w tym roku dentyści?

Poznań

Strona internetowa Centrum Stomatologii i Implantologii NZOZ Poradnia Stomatologiczna Hercules tak witała pacjentów.
Siema !!!

My również wspieramy akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zapomnijcie, to już w najbliższą niedzielę 12.01.2014 zagra Orkiestra swój 12 finał. (jednak już 22. - przyp. red.)

CENTRUM STOMATOLOGII I IMPLANTOLOGII NZOZ Poradnia Stomatologiczna HERCULES STOMATOLOGIA - SMOCHOWICE, Poznań.
Na zdjęciu można było zobaczyć całą załogę Centrum Stomatologii w bajecznie kolorowych koszulkach z logo WOŚP.

Włoszczowa

Licytacja gadżetów, których w tym roku była rekordowa liczba (ponad 100) była bardzo gorąca. Mistrzem licytowania był znany włoszczowski dentysta i działacz sportowy Łukasz Michalski.

Człuchów

Usługi stomatologiczne można było wylicytować w Człuchowie, płacąc za wizytę na konto WOŚP.

Świnoujście

Od czwartku do soboty (9 - 11 stycznia) odbywały się białe dni stomatologiczne w prywatnych gabinetach w Świnoujściu. Stomatolodzy zapraszali na badania, leczenie i porady.

Biała Podlaska

Wśród sponsorów WOŚP w Białej Podlaskiej są wielkie firmy np. McDonalds, ale także
Jerzy Lewandowski- lekarz dentysta.

Chojnice

W tym roku razem z WOŚP zagrał nowo otwarty gabinet Dentysta Ryngwelski, przy ul. Mickiewicza 39. Podczas aukcji licytowane były bony o wartości 80 zł do wykorzystania na dowolną usługę stomatologiczną.

Góra Kalwaria

Każdy kto zdecydował się w niedzielę 12 stycznia leczyć zęby w Klinice Stomatologii Estetycznej Diamond Dental w Górze Kalwarii (ul. Wyszyńskiego 7k, lok. 14), wspierał WOŚP, bowiem wpływy z wizyt zostały przekazane na rzecz fundacji Jerzego Owsiaka.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentyści dla WOŚP  

POLECAMY W SERWISACH