PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści mogą sprawdzić się w triathlonie

ms
04-09-2020, 10:34
Dentyści mogą sprawdzić się w triathlonie Dentyści zaproszeni do udziału w triathlonie (foto: pixabay)
Podczas Skarszewy – Starogard Gdański LOTTO Triathlon Energy w dniu 13 września rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Lekarzy i Lekarzy Dentysty w triathlonie na dystansach 1/4 i 1/8 IronMana.

Do imprezy w Skarszewach i Starogardzie Gdańskim wprowadzona została dodatkowa kategoria Mistrzostw Polski Lekarzy i Stomatologów w triathlonie na dystansie 1/8 i 1/4 IM.

- Wszyscy wiemy jak ciężkie dla lekarzy było ostatnie 6 miesięcy, dlatego we współpracy z Komisją Sportu Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku zapraszamy lekarzy i stomatologów na zawody do Skarszew i Starogardu Gdańskiego – mówi dyrektor imprezy Adam Greczyło.

Dystans 1/8 IM to: 475 m pływania, 22,5 km jazdy na rowerze i 5,25 km biegu
Dystans 1/4 IM to: 950 m pływania, 45 km jazdy na rowerze i 10,5 km biegu

Dodatkowa klasyfikacja będzie prowadzona w kategorii kobiet i mężczyzn na każdym z dystansów. Osoba zgłaszająca się do klasyfikacji Mistrzostw Polski Lekarzy musi się legitymować ważnym prawem wykonywania zawodu lekarza lub stomatologa w dniu startu.

Wszyscy lekarze otrzymają obok klasycznych medali LOTTO Triathlon Energy Skarszewy - Starogard Gdański również pamiątkowe medale mistrzostw Polski lekarzy w triathlonie.

Zgłoszenia na imprezę

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   sport  

POLECAMY W SERWISACH