PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Czy gwiazda disco polo powróci do pracy w gabinecie dentystycznym?

Autor: nieck • Źródło: en
11-03-2021, 14:45
Czy gwiazda disco polo powróci do pracy w gabinecie dentystycznym? Magda Narożna (fot. Instagram)
Czy Magda Narożna, frontmanka zespołu Piękni i Młodzi, znajdzie pracę w gabinecie dentystycznym? Z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną.

Liderka Pięknych i młodych z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. Jednak po otrzymaniu dyplomu higienistki stomatologicznej, w zawodzie pracowała tylko miesiąc. Zanim ukończyła kształcenie w kierunku higienistka stomatologiczna pracowała pięć lat w gabinecie stomatologicznym i praca ta dawała jej satysfakcję. 

Ostatnio Magda Narożna żaliła się, że nie zarabia. Przed pandemią COVID-19 w sezonie wakacyjnym grała nawet po kilka koncertów dziennie. Obecnie musi sięgać do oszczędności z ostatnich lat, które powoli topnieją. Jak mówiła portalowi jastrzabpost.pl, jeśli nic się nie zmieni, będzie musiała wrócić do wyuczonego zawodu. 

Rynek pracy higienistek stomatologicznych podczas pandemii zmienił się z rynku pracownika w rynek pracodawcy.  Pewnie część właścicieli gabinetów stomatologicznych o takiej pracownicy myślałoby jak o znakomitym wabiku na miłośników muzyki disco polo.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
higienistka dentystyczna   celebryci  

POLECAMY W SERWISACH