• Stanowiska enel-med stomatologia i ESTELL na festiwalu muzycznym „Co Jest Grane Festival”
  • Uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się jak zadbać o piękny i zdrowy uśmiech oraz nieskazitelny wygląd twarzy
  • Wśród gwiazd festiwalu: Brodka, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Zalewski, Natalia Przybysz   


enel - med na festiwalu muzycznym

Odwiedzający stanowiska enel-med stomatologia i ESTELL dowiedzą się, jak zadbać o zdrowie zębów, kondycję skóry oraz co robić, aby czuć się dobrze i pewnie w swoim ciele. W strefie „BE BRAVE” gościem obu marki będzie stylistka gwiazd, Jola Czaja (Czaja_Wyczaja), która opowie o odwadze w byciu sobą.

Warszawska impreza „Co Jest Grane Festival” w tym roku odbywa się pod hasłem „Women’s Voices Edition”. Na odwiedzających czekają nie tylko koncerty najlepszych polskich artystów, ale również rozmowy, spotkania autorskie, strefa dla dzieci i foodtrucki z kuchnią z całego świata.

W przerwach między koncertami „Smile Cam” będzie wychwytywać uśmiechy uczestników festiwalu. Na szczęśliwców czekają nagrody ufundowane przez partnerów marek enel-med stomatologia i ESTELL.

- Cieszymy się, że jako sponsor „Co Jest Grane Festival” będziemy mogli umilić czas odwiedzającym stanowisko enel-med stomatologia i ESTELL i jednocześnie przekazać im ciekawą wiedzę w zakresie dbania o siebie i swoje zdrowie. Udział w tym wydarzeniu to dla nas dobra okazja, aby poznać bliżej oczekiwania i potrzeby naszych odwiedzających, a także przedstawić  się jako marki, które rozumieją je i wdrażają w życie – komentuje Beata Krakowska, dyrektor ds. stomatologii i medycyny estetycznej, Centrum Medyczne enel - med.

Jacy artyści na Co Jest Grane 24 Festival

Co Jest Grane 24 Festival to miejski festiwal kulturalny z koncertami, otwartymi spotkaniami z artystami występującymi na festiwalu, seansami filmów muzycznych i specjalnym programem dla dzieci. Od alternatywy, przez elektronikę, hip hop, pop, po rock - na dwóch scenach zagra 16 polskich artystów i zespołów.

Dla publiczności zagrają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak: Brodka, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Zalewski, Natalia Przybysz, Karaś /Rogucki, Sorry Boysi Igo. Zwieńczeniem obu festiwalowych dni będą koncerty kobiecego projektu Women’s Voices Kolektyw, w składzie: Paulina Przybysz, Monika Borzym, Brodka, Ania Karwan, Kasia Lins, Margaret, Maria Peszek, Julia Pietrucha i Natalia Przybysz. Kolektyw będzie można usłyszeć tylko na Co Jest Grane Festival.