PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Być dentystą bez konkurencji - to być dentystą na małej wyspie

en
30-11-2020, 11:40
Być dentystą bez konkurencji - to być dentystą na małej wyspie Michael Twamley, dentysta na Isles of Scilly (fot. Instagram)
Brytyjski dentysta Michael Twamley po 20 latach spędzonych jako stomatolog wojskowy, otworzył praktykę na małej wyspie u wybrzeży Kornwalii.

Dentysta Michael Twamley prowadzi obecnie gabinet stomatologiczny Brighter Dental Practice na wyspie Island of St Mary's, która należy do archipelagu Isles of Scilly. Wysepka choć największa z archipelagu liczącego 140 wysp, ma niespełna 1,7 tys. mieszkańców. W sezonie turystycznym zdarzają się jeszcze pacjenci przyjezdni. 

Twamley, jako jedyny dentysta w okolicy, musi być przygotowany na każdą sytuację, a do tego przygotowały go lata przepracowane w charakterze dentysty wojskowego. Musiał radzić sobie z komplikacjami, a te oczywiście się pojawiały.

Po studiach zrobił specjalizację z implantologii, nie boi się przeprowadzania ekstrakcji, pracuje z mikroskopem podczas leczenia kanałowego. Innymi słowy - dentysta orkiestra. 

Ceni to, że mieszkając i pracując na wyspie, nie jest nigdy anonimowy. Ani w sklepie, ani w szkole swoich dzieci, ani podczas wypoczynku na plaży. Żartuje, że jego pacjenci, którzy teraz są dziećmi, będą go w przyszłości obsługiwać w lokalnym sklepie i dbać o niego, gdy się zestarzeje.

 

Więcej: Dentistry.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta  

POLECAMY W SERWISACH