PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Brad Pitt u dentysty

Autor: nieck • Źródło: en
15-04-2021, 13:24
Brad Pitt  u dentysty Brad Pitt opuszczający gabinet stomatologiczny
Gwiazdy ekranu podmiotowo traktują własne zęby i odpowiednio do sytuacji dostosowują ich wygląd.

Brad Pitt został zauważony, gdy opuszczał centrum medyczne w Los Angeles po wizycie u dentysty. O dziwo, aktor znany z fizycznej sprawności, nie szedł o własnych siłach, ale wyjechał na wózku inwalidzkim popychanym przez jego ochroniarza. Trudno było go też rozpoznać w kapturze głęboko naciągniętym na oczy, wielkich przeciwsłonecznych okularach i maseczce.

Nie wiadomo jaki był cel jego wizyty u stomatologa. Prasa amerykańska spekuluje, że 57-letni gwiazdor z pewnością nie usuwał ósemek. Bardziej prawdopodobne jest że przechodził higienizację przed galą oskarową, która  odbędzie się 25 kwietnia. Pitt ma być jednym z prowadzących uroczystość.  

To korzystna ze wszech miar ewolucja stosunku do własnego uzębienia. Przygotowując się do roli w Podziemnym kręgu z 1999 r. Pitt celowo ukruszył kilka zębów, by być bardziej przekonującym w roli boksera. Po zakończonej pracy na planie filmu przeszedł zabieg odbudowy uszkodzonych zębów.

Brad Pitt nie jest jest ewenementem w świecie gwiazd ekranu. Jego kolega po fachu, Robert De Niro, zanim udał się na plan filmowy obrazu Martina Scorsese "Przylądek strachu", poszedł do dentysty, aby drastycznie zmienić uzębienie.

Cel oczywiście nie był zdrowotny tylko wizerunkowy. Aktor zażyczył sobie, żeby dentysta dopasował jego uzębienie do diabolicznego wyglądu postaci filmowej Maxa Cady’ego.

Za zmianę uśmiechu Robert De Niro zapłacił niewielką kwotę 4 tys. USD. Po zakończeniu zdjęć konieczna była ponowna wizyta w gabinecie stomatologicznym. Tym razem powrót do stanu pierwotnego kosztował zdecydowanie więcej – 16 tys. USD.

Dzięki takim pacjentom interes stomatologiczny w Hollywood jakoś się kręci.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   zęby   leczenie stomatologiczne   pacjent   celebryci  

POLECAMY W SERWISACH