PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Będzie serial o stomatologach

katkiel
30-10-2013, 12:11
Będzie serial o stomatologach Będzie serial o dentystach (Fot. sxc.hu)
Prawdziwą sztuką jest motywowanie do odwiedzenia gabinetu stomatologicznego. Jak więc zachęcić do oglądania serialu o dentystach?

Odpowiedź na to pytanie znają ponoć Amerykanie. Tak, serial nie będzie wyprodukowany w Polsce, ale w USA. W naszym kraju, choć dużą popularnością cieszą się seriale medyczne, to tych, z dentystami w rolach głównych, jeszcze nie widzieliśmy.

Tytuł serialu „Pulling Teeth" pozostawimy bez tłumaczenia. Wiadomo, że ma to być komedia, której akcja będzie rozgrywała się głównie w dużej klinice stomatologicznej. Główną bohaterką akcji jest Holly, dentystka, która właśnie dowiedziała się, że jej mąż - chirurg ma romans z jedną z przedstawicielek farmaceutycznych. Holly postanawia iść na urlop, ale kiedy z niego wraca, okazuje się, że codzienna praca w gabinecie stomatologicznym może być równie skomplikowane co prywatne życie.

Serial będzie można oglądać w stacji NBC, a wyprodukuje go Stacy Traub, która w swoim życiorysie ma m.in. pracę nad popularnym odcinkowcem -„Glee".

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Dentysta film   dentysta w USA  

POLECAMY W SERWISACH