PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ali AlSaqoby znakomity dentysta, niezwykły człowiek

Autor: miro • Źródło: ms
17-03-2021, 13:14
Ali AlSaqoby znakomity dentysta, niezwykły człowiek Dr Ali AlSaqoby dentysta i piłkarz (fot. instagram)
Dr Ali AlSaqoby nie musiałby pracować, aby spędzić życie w luksusie. Tymczasem jest on aktywny zawodowo jako chirurg stomatologiczny, wspiera młodych studentów medycyny, a poza tym angażuje się w promowanie footballu w Kuwejcie.

Dr Ali AlSaqoby, znakomicie zapowiadający się lekarz dentysta, otrzymał od kuwejckiego rządu prestiżowe stypendium, na uzupełnienie studiów stomatologicznych za granicą. Młody lekarz dentysta ukończył kształcenie podyplomowe z zakresu chirurgii w jednej z najlepszych angielskich szkół dentystycznych. To nic wielkiego, ale uzyskanie prestiżowego tytułu najbardziej utalentowanego studenta stomatologii w Wielkiej Brytanii, już o czymś świadczy.

Ali AlSaqoby zaangażował się w pomoc młodym absolwentom stomatologii (w doskonaleniu ich umiejętności). Sam uczestniczy w każdej konferencji naukowej związanej z chirurgią stomatologiczną, aby poznawać najnowsze osiągnięcia technologiczne i sposób leczenia pacjentów. Jest młody, przystojny i podziwiany, a jego aktywność zdecydowanie wykracza poza leczenie zębów.

Młody lekarz dentysta był zdolnym piłkarzem, ale po kontuzji, która ograniczyła jego karierę na boisku, opanował sztukę piłkarską zwaną freestylem (wykonywanie ewolucji żonglersko – cyrkowych: w tej młodej dyscyplinie sportu odbywają się mistrzostwa świata). Dentysta jest jednym z najwyżej ocenianych zawodników na świecie w tym sporcie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w piłce nożnej, nominowany został do władz World Freestyle Football Association.

Już podczas bardzo wymagających studiów aktywnie działał w piłkarskim świecie freestyle. Znajdował czas, aby brać udział w zawodach, a jednocześnie kontynuował studia za granicą. Jeden z jego sportowych występów odbył się podczas Expo w Mediolanie. Został uznany za „najbardziej wpływową osobę wizytującą wystawę Expo.

Wykorzystuje swoją popularność w mediach społecznościowych, aby inspirować i edukować ludzi. W rezultacie wiele osób zyskało świadomość swojego stanu uzębienia i ogólnego stanu zdrowia.

Dr Ali AlSaqoby jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, uzdolnionym sportowcem, autorem książek i - co najważniejsze - uznanym dentystą.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sport   chirurgia stomatologiczna   dentysta w mediach  

POLECAMY W SERWISACH