PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Aleksandra Majchrzak stomatologiem roku w konkursie Hipokrates

Autor: miro • Źródło: infoDENT24.pl
07-12-2022, 07:30
Aleksandra Majchrzak stomatologiem roku w konkursie Hipokrates Aleksandra Majchrzak stomatologiem roku w konkursie Hipokrates
W plebiscycie Hipokrates 2022 najlepszym stomatologiem roku została Aleksandra Majchrzak otrzymując statuetkę i nagrodę z rąk ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.
  • Aleksandra Majchrzak została stomatologie roku w konkursie Hipokrates 2022 pracuje w Centrum Stomatologii Estetycznej Estedentis w Myszkowie (woj. śląskie)
  • Drugie miejsce w konkursie zajęła Dominika Pancechowska-Olszewska z Aesthetica Dent Lelkowo (woj. warmińsko-mazurskie)
  • Trzecie miejsce przypadło w udziale Kindze Witek-Witkowskiej z kliniki Konstancin Clinic z Konstancina-Jeziornej  

 

Plebiscyt Hipokrates ma na celu docenienie i nagrodzenie tych pracowników ochrony zdrowia, którzy cieszą się największym uznaniem pacjentów (decydują oddane przez nich głosy). Oceniane są nie tylko profesjonalizm w procesie leczenia, lecz także kultura osobista i podejście do pacjenta.

Aleksandra Majchrzak pracuje w Centrum Stomatologii Estetycznej Estedentis w Myszkowie (woj. śląskie).

Właścicielka Estedentis Stomatologia i Medycyna Estetyczna, którą prowadzi od 2016 r.

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu, którą ukończyła w 2004 r. Specjalistka w dziedzinie ortodoncji zarówno dzieci jak i dorosłych.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej (od 2012 r.). Ukończyła studnia podyplomowe w Krakowie.

Posiada ogromną wiedzę z zakresu stomatologii zachowawczej jak i estetycznej, stale podnosząc kwalifikacje podczas szkoleń i kursów. W 2021 r. ukończyła Curriculum Gnatologia i Okluzja w Interdyscyplinarnej Stomatologii zgodnie z wiedeńską koncepcją okluzji prof. Slavicka.

Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ortodontycznego – International Association for Orthodontics.

Drugie miejsce zajęła Dominika Pancechowska-Olszewska z Poradni Stomatologicznej Lelkowo w Lewkowie (woj. warmińsko-mazurskie) prowadząca indywidualną praktykę lekarską w Lelkowie. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum oraz GUMed. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej (Aesthetica Dent Lelkowo).

Trzecie miejsce przypadło w udziale Kindze Witek-Witkowskiej z kliniki Konstancin Clinic z Konstancina-Jeziornej (woj. mazowieckie).

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Konstancin Clinic zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, stomatologią estetyczną i protetyką.

Uczestniczka licznych konferencji, warsztatów i kursów z zakresu stomatologii, ze wskazaniem na główne dziedziny zainteresowań. Pasjonatka fotografii, nie tylko stomatologiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   medycyna estetyczna  

POLECAMY W SERWISACH